Nawigacja

Aktualności
Odznaczenie dla Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury

Dnia 29 grudnia podczas sesji Rady Miejskiej w trzebiatowskim ratuszu, wręczona została srebrna Odznaka Honorowa Gryfa Zachodniopomorskiego dla Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury. Na ręce Pani Dyrektor Renaty Teresy Korek wręczył ją marszałek województwa zachodniopomorskiego Pan Olgierd Geblewicz, któremu towarzyszył Burmistrz Trzebiatowa Pan Józef Domański, Dyrektor Biura Dokumentacji Zabytków w Szczecinie Pan Cezary Nowakowski, Pan Waldemar Witek z Narodowego Instytutu Dziedzictwa oraz radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego – Artur Łącki.

Odznaka Honorowa Gryfa Zachodniopomorskiego jest regionalną odznaką ustanowioną przez Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego i nadawana jest jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom pozarządowym oraz osobom zasłużonym, które całokształtem działalności społecznej, kulturowej i publicznej, realizują zadania na rzecz Województwa Zachodniopomorskiego i przyczyniają się do ro rozwoju Pomorza Zachodniego. Trzebiatowskiemu Ośrodkowi Kultury została nadana srebrna odznaka, będąca pierwszym w kolejności odznaczeniem.

Zarządowi Województwa Zachodniopomorskiego dziękujemy za to wyróżnienie i obiecujemy dalej z pasją i zaangażowaniem realizować cele na rzecz rozwoju kulturowego miasta i gminy Trzebiatów, a także całego Pomorza Zachodniego i Unii Europejskiej.