Nawigacja

Aktualności
Walentynkowy ARTrzebiatów.

Rozpoczęły się „Ferie w Pałacu”. Zapowiada się że będzie to dobrze, wesoło spędzony czas. Na dzieci czeka mnóstwo ciekawych propozycji. W pierwszym tygodniu: warsztaty artystyczne, wyprawa do lasu, pieczenie kiełbasek nad ogniskiem, spotkanie z nauką na wesoło, „Noc w Bibliotece”, przedstawienie teatralne.
Na zajęcia oprócz miejscowych, dojeżdżają też dzieci z miejscowości: Gołańcz Pomorska, Siemidarżno, Gąbin, Lewice, Gosław.
W drugim tygodniu czekają: „Piracka przygoda” ,warsztaty artystyczne, „tłustoczwartkowe” warsztaty kulinarne i rozbawiające do „pęknięcia ze śmiechu” spotkanie z Klaunami Kulkami.Gościć będziemy dzieci z Sadlna, Robów, Chomętowa, Kłodkowa, Wlewa.
A dziś walentynkowe prezenciki: kartki, serduszka witrażowe i ozdabiane techniką decoupage, piękne pudełeczka, kwiaty z bibuły.Wszystko według pomysłów bardzo zaangażowanych dzieci, pracujących w czterech grupach.
Dziękujemy za pomoc Paniom z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jarominie: Justynie Wetlińskiej, Wandzie Golczyk, oraz z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Trzebiatowie: Magdalenie Kusce, Danucie Piechowicz i Panu Arielowi Woźnemu.