Nawigacja

Aktualności
„Ferie w Pałacu” 2017 za nami!

Dzieci uczestniczące w „Feriach w Pałacu” organizowanych przez Trzebiatowski Ośrodek Kultury miały okazję uczestniczyć w różnorodnych zajęciach: artystycznych, kulinarnych, tanecznych. Codziennie w zajęciach brało udział ok. 80 dzieci, podzielonych na kilka grup. Wykonały pięknie walentynkowe  kartki, kwiatki, serca, pudełeczka i przedmioty zdobione techniką decoupage, z masy solnej, ozdoby wielkanocne, portrety i wizerunki klaunów, które stały się dekoracją podczas Show z Klaunami Kulkami. Upiekły przepyszne faworki, oponki i gofry, które znikały  błyskawicznie, bo po prostu były smakowite. „Pomysłowa Fabryka” z Koszalina przeprowadziła wspaniałe eksperymenty z próżnią. Wyprawiliśmy się  do lasu, gdzie  leśnicy z Gryfic pokazali w ciekawy sposób życie i funkcjonowanie  lasu, a kiełbaski pieczone nad ogniskiem smakowały super! „Noc w Bibliotece” przyciągnęła tłumy duszków ,księżniczek , czarownic. Było strasznie, ale i wesoło. Przedstawienie Teatru Rozmaitości Gwitajcie podobało się i małym i starszym…krasnalom! Piraci zafundowali świetną „Piracka przygodę”, a bal na zakończenie okazał się prześwietną, wesołą zabawą.
Przez Pałac przewinęło się ok. 140 dzieci uczestniczących w wybranych zajęciach.
Ferie szybko minęły, był to twórczy i ciekawie spędzony czas.

Trzebiatowski Ośrodek Kultury serdecznie dziękuje za wsparcie finansowe i rzeczowe ferii:
EKOSTROM Sp. z o.o. Poznań , ACU EKOENERGY – Tomasz Kalisiak Szczecin, Stadninie Koni w Nowielicach, Firmie „Kapitan Navi” w Trzebiatowie, Pani Renacie Garbacz, Panu Romanowi Bereżańskiemu.
Dziękujemy za pomoc w organizacji zajęć P:Justynie Wetlińskiej, Wandzie Golczyk, Sławomirowi Florjańczykowi,  Małgorzacie Szczekli  (Warsztat Terapii Zajęciowej w Jarominie), Magdalenie Kusce, Danucie Piechowicz , Arielowi Woźnemu, Marcinowi Czerwińskiemu, Aleksandrze Rokicie (Warsztat Terapii Zajęciowej w Trzebiatowie),  Nadleśniczemu Nadleśnictwa  Gryfice P.Pawłowi Gzyl , oraz P.Tomaszowi Szymczakowi i Pawłowi Utnickiemu. Podziękowania za pomoc w zorganizowaniu „Nocy w Bibliotece” kierujemy do  Marzenny Dudek,  opiekunki grupy teatralnej z Biblioteki w Gołańczy Pomorskiej, duszkom Michałowi i Martynie Dudek, Hani Celińskiej, Julce Holbój.