Nawigacja

Aktualności
Agnieszka Lingas- Łoniewska w Bibliotece w Trzebiatowie.

Na swoim blogu http://agnesscorpio.blogspot.com/ pisze o sobie  „Czytać to bardziej żyć, to żyć intensywniej”. Rozmówki, przemyślenia, recenzje młodej pisarki. Bo jestem gadułą, choć czasami milczę. Bo jestem milcząca, choć czasami ględzę. Bo jestem miła, choć czasami trudno mnie znieść. Bo jestem niesympatyczna, choć czasami trudno w moim towarzystwie się smucić. Bo kocham słowo pisane. I kocham słowo czytane. I nie lubię fałszu i zawiści, a frustratom mówię stanowcze NIE. Szkoda czasu i atłasu, a życia to na pewno. 🙂


 
Autorka książek „Bez przebaczenia”, „Zakład o miłość”, „Szósty”, „W szpilkach od Manolo”, oraz trylogii „Zakręty losu”, „Łatwopalni”, „Szukaj mnie wśród lawendy” 17 listopada spotkała się z czytelnikami w Trzebiatowie. Pani Agnieszka Lingas-Łoniewska jest osobą niezwykle ciepłą, otwartą, twórczą. W bardzo atrakcyjny, interesujący sposób przekazała swoim czytelnikom wiadomości o sobie, swoim warsztacie pisarskim i najbliższych planach wydawniczych. W książkach łączy sensację z romansem, skrupulatnie analizując środowisko, które w danej powieści opisuje.
Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, która ma na celu propagowanie polskiej prozy, prowadzi bloga z recenzjami, organizuje cykliczne konkursy, w których można wygrać książki polskich autorów. Promuje także literaturę zagraniczną, również debiuty w projekcie „Pisarka czyta” .Autorka ma na swoim koncie wydanie  zbioru wierszy „Myśli Moje Swobodne”. W najbliższej przyszłości jest planowana ekranizacja jednej z jej trylogii.
14 listopada, w dzień urodzin autorki ukazała się najnowsza powieść „W szponach szaleństwa”- mocny kryminał. Agnieszka Lingas- Łoniewska wspiera schroniska dla zwierząt zbierając na licznych spotkaniach autorskich karmę dla zwierząt w akcji „Karma zamiast kwiatka”.

Dziękujemy pani Agnieszce Lingas-Łoniewskiej za mile spędzony czas oraz wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie.

Spotkanie odbyło się w ramach „Dyskusyjnych Klubów Książki”.