Nawigacja

Aktualności
Przedszkolaki nagrodzone!

W konkursie na najpięknięjszą palmę wielkanocną w najmłodszej kategorii, czyli  w kategorii przedszkola ( palmy indywidualne), jury przyznało:
I miejsce Lilianna Gładysz,  II miejsce Maja Zub i Kacper Starczewski , III miejsce Iga Stroińska, wyróżnienie Natan Studziński – dzieci reprezentujące Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul. Waryńskiego oraz wyróżnienie dla  Dominiki Mularz z Przedszkola na ul. Kilińskiego.
W kategorii przedszkola ( prace zbiorowe): I miejsce grupa 6- latków „Skrzaty”, II miejsce grupa 5-6 – latków „Tygryski”, III miejsce grupa 3-4 latków „Misie” i grupa 4- latków „Biedronki”
( Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul. Waryńskiego) oraz wyróżnienie grupa 4- latków z ( Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul. Kilińskiego).

Odwiedziły nas dzieci z Przedszkola ul.Waryńskiego i odebrały zasłużone nagrody.Dyrektor Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury Renata Korek opowiedziała również dzieciom o Międzynarodowym Dniu Romów, który przypada 8 kwietnia i o bajkach napisanych przez romskich autorów.