Nawigacja

Aktualności
Jesteśmy z Wami!

ZOSTAŃ W DOMU Z TOK-KULTURĄ.

Przyłączamy się do apelu ZOSTAŃ W DOMU.
Trzebiatowski Ośrodek Kultury pracuje zdalnie.
W tym czasie proponujemy przeniesienie naszej aktywności na aktywność online.
Koncerty, wirtualne spacery po największych muzeach świata,  spektakle, warsztaty, wykłady – a wszystko bez wychodzenia z domu.
Na naszej stronie www.archiwum-tok.pl i na naszym facebookowym profilu https://www.facebook.com/tokpalac/ codziennie publikujemy nowe informacje. Przygotowujemy nagrania, które uzupełniają tę ofertę działań kulturalnych w czasie kwarantanny. Pojawiają się propozycje dostępnych spektakli teatralnych, koncertów czy filmów dla dzieci. Zachęcamy do korzystania ze sztuki online. Umieszczamy na bieżąco linki do ciekawych wydarzeń.
Czytamy dzieciom z cyklu „Czytający Trzebiatów- biblioteka oknem na świat”. Bibliotekarka poleca ciekawe książki, które na razie można zakupić przez internet, lub poczytać w formie ebooków.
 Instruktorzy w ramach zajęć Akademii Malucha, Dyskusyjnego Klubu Przyjaciół Książki, ROBÓTKOWA, Pracowni Pod Schodami proponują zajęcia online.
Na bieżąco opracowujemy nowe książki, abyście Państwo mogli z nich , miejmy nadzieję już niedługo, w pełni korzystać. Dokonujemy selekcji i ubytkowania księgozbioru.
Piszemy projekty o dofinasowanie, szukamy ciekawych ofert. Porządkujemy nasze zasoby muzealne, przeglądamy kroniki , publikujemy informacje o ciekawych wydarzeniach, imprezach sprzed lat. Prowadzimy drobne prace remontowe, szyjemy maseczki.. Administracyjne prace prowadzimy na bieżąco.

Jesteśmy z Wami – Trzebiatowski Ośrodek Kultury

A dziś życzymy Państwu zdrowych, pełnych nadziei Świąt.