Nawigacja

Aktualności
Artystyczne zakończenie roku szkolnego.

                                                                   „Dzieci- Dzieciom”

         Artystyczne zakończenie roku szkolnego w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury.
   

 Wakacje tuż, tuż. Odpoczynek po całorocznej pracy. Kończą się również zajęcia w Pałacu: plastyczne, muzyczne, taneczne, wokalne, czytelnicze, nauki gry na instrumentach,  zajęcia dla maluchów,  w których brało udział ok .130 dzieci.
W piątek 15 czerwca spotkaliśmy się na koncercie „Dzieci- Dzieciom”, na którym zaprezentowały się dzieci uczestniczące w zajęciach tanecznych prowadzonych przez Katarzynę Radomską ze Szkoły Tańca „Iskra” i  „Bursztynki” prowadzone przez Renatę Jankowską. Wśród występujących tanecznych par gościliśmy dzieci z Gryfic. Wspaniałą dekorację stanowiły prace uczniów ze szkół z Mrzeżyna, Dźwirzyna i koła plastycznego „Bez Ram” działającego przy Trzebiatowskim Ośrodku Kultury. Wystawa w  Galerii Feininger pt. „Inspiracje twórczością VINCENTA VAN GOGHA” dostępna jest  do zwiedzenia do końca czerwca.

Dziękujemy za całoroczne zaangażowanie dzieciom i rodzicom, a Paniom Kasi i Renacie życzymy udanego wypoczynku. Wszystkim życzymy słonecznych, radosnych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.