Nawigacja

Aktualności
Zapraszamy na wystawę.

Beata Bogusławska ( AFRP)członek Fotoklubu RP, Fotoklubu Zamek w Szczecinie, oraz Fotograficznej Grupy Twórczej Kontur. Animator kultury. Fotograf, diaporamistka. Autorka i uczestniczka licznych wystaw fotograficznych i batiku. Laureatka nagród na prestiżowych konkursach diaporamy i fotografii w kraju i na świecie w tym m.in. złotego i srebrnego medalu FIAP za diaporamy. W fotografii wychodzi poza zapis dokumentacyjny poszukując przestrzeni w której percepcja podporządkowana jest wyobraźni i w ten stara się odnaleźć głębię fotografowanych miejsc i ludzi. Często posługuje się kolażem. Surrealistyczne zestawienia mają na celu prowokować odbiorców do rozpoczęcia własnej wędrówki po mapie obrazu.

Cezary Dubiel (EFIAP/d2, AV-AFIAP, AFRP, FAPU) członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, Stowarzyszenia Marynistów Polskich, prezes stowarzyszenia Fotograficzna Grupa Twórcza Kontur. Jedyny Polak z dziewięcioma tytułami Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej, w tym w fotografii EFIAP Level Diamond2 i w diaporamie AV- AFIAP.  Członek Asian Photographers Union w Singapurze z tytułem FAPU.   
Zdobył ponad 480 nagród w Polsce i 64 krajach świata oraz miał 10 wystaw indywidualnych i około 500 zbiorowych i pokonkursowych w 73 krajach na wszystkich kontynentach.
Rozpoczął przygodę z fotografią od uwieczniania krajobrazu i architektury. Jego twórczość fotograficzna skupia się obecnie na dwóch kierunkach – surrealistycznej abstrakcji i diaporamie. Czerpie inspiracje z malarzy surrealistów coraz częściej realizując się w kreacji fotograficznej i tworząc nadrealistyczne opowieści.  Fotografie traktuje jako element do dalszych zmian, przekształceń, nadając im nowy sens, treść i znaczenie.
Juror międzynarodowych konkursów fotograficznych i diaporamowych.

Andrzej Krupiński (AFRP) jest fotografem amatorem ale posiada tytuł  Artysta Fotograf Rzeczypospolitej Polskiej. Dzieli pasję fotografii z pasją do motocykli. Z zawodu jest elektrykiem. Fotografuje wszystko co zainteresuje go czyli ciekawy krajobraz, architekturę oraz martwą naturę. Lubi robić zdjęcia reporterskie, dokumentacyjne, street oraz fotografuje swój ukochany klub sportowy czyli mecze szczecińskiej Pogoni. Jest członkiem Fotoklubu Rzeczypospolitej w Warszawie a od kilku lat jest Prezesem Fotoklubu Zamek w Szczecinie . Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia FGT Kontur. Brał udział z powodzeniem w wielu konkursach fotograficznych zdobywając liczne nagrody, w plenerach, które sam organizował. Ma na swoim koncie wiele wystaw – indywidualnych i zbiorowych.