Nawigacja

Aktualności
ZAPRASZAMY DZIECI NA PIKNIK!

 

Piknik Lato z Baltic Pipe

Rozpoczyna  się cykl pikników edukacyjnych dla dzieci, podczas których uczestnicy poprzez zabawę zdobędą cenną wiedzę na temat Projektu Baltic Pipe i dlaczego jest to ważne dla naszego kraju.Odpowiemy na ważne pytania: jak buduje się gazociągi, czym jest tłocznia i do czego służy, jak bezpiecznie transportować gaz ziemny, skąd bierze się on w naszych domach, a także co się kryje pod nazwą Baltic Pipe. Organizowanym wydarzeniom będą towarzyszyć będą ciekawe pokazy z zakresu chemii i fizyki, zabawy i animacje oraz konkurs wiedzy z cennymi nagrodami.
Akcja Lato z Baltic Pipe daje dzieciom możliwość twórczego spędzenia czasu, uczy, bawi, a jednocześnie aktywnie gospodaruje wakacyjny czas wolny. Przygotowane zajęcia to bogata i różnorodna oferta dostosowana do możliwości uczestników, a wiedza teoretyczna będzie przekazywana w sposób zrozumiały i łatwo przyswajalny dla każdego uczestnika.  

Akcja Lato z Baltic Pipe to gwarancja niezapomnianej przygody!

 

Organizatorem Piknik Lato z Baltic Pipe jest Operator Gazociągów Przesyłowych
 GAZ-SYSTEM S.A.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na piknik edukacyjny w Trzebiatowie

Trzebiatowski Ośrodek Kultury – ogrody pałacowe
10 lipca 2019 r.  10.00 – 14.00

 

Czekają na Was ciekawe gry, mnóstwo zabawy i niecodzienne doświadczenia naukowe.

Dowiecie się, czym jest gaz ziemny, jak się go wydobywa, skąd się bierze się w naszych domach oraz co się kryje pod nazwą Baltic Pipe i dlaczego jest to ważne dla naszego kraju.

Będzie konkurs wiedzy o gazie ziemnym, a do wygrania fantastyczne nagrody. Na każdego czekają też drobne upominki i słodkości.

Czekamy na Was od 10.00 do 14.00

Zapraszamy wstęp wolny!!

Nie pozwól, by ominęło Cię takie wydarzenie!

Szczegółowe informacje: Marta Górska i Anna Rzepecka Tel. 913872614, 517695414