Nawigacja

Aktualności
Zapraszamy do ciekawego konkursu!
KONKURS PRACA W CZASACH PRL.
Lata mijają, ale nasze wspomnienia nigdy nie znikną. Zawsze będziemy trzymać je w pamięci i w sercu. Jeśli pragniesz dodać im jeszcze większej wyjątkowości, weź udział w konkursie, który jest związany z pracą w epoce PRL: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze
Szanowni Państwo z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego! Portal Aplikuj.pl organizuje dla Was świetną zabawę z atrakcyjnymi nagrodami. Jak wziąć udział w naszym konkursie?
Wystarczy wysłać przez internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie 3 zdjęcia/ skany fotografii ze swojego dawnego miejsca zatrudnienia w okresie PRL. Można upoważnić do tego zadania kogoś bliskiego: członka rodziny, opiekuna czy sąsiada. Osoby, które chcą dołączyć do naszego konkursu muszą mieć ukończone 50 lat.
Do wygrania wartościowe nagrody w postaci telefonów komórkowych, książek, kursów komputerowych (strefakursow.pl), wycieczek do Skandynawii (fregata.pl) oraz praktycznych gadżetów!
Zdjęcia można nadsyłać do 12 stycznia 2021 roku. Konkurs jest przeprowadzany w bezpiecznej i wygodnej internetowej formie.
Pozwól przywołać do siebie fantastyczne wspomnienia. Pokaż innym siebie i swoją pracę z czasów PRL i zgarnij atrakcyjne nagrody!