Nawigacja

Aktualności
WARSZTATY CERAMICZNE- ciąg dalszy.

 Pierwsze warsztaty ceramiczne już za nami i tak jak myślałam – każdy okazał się artystą . Dziękuję wszystkim za udział. Uczestnicy  w kontakcie z kamionkową glinką, piórami i kawałkami przyrody  rozkręcali się z każdą chwilą wyrażając swoje pomysły w tak odmienny sposób- brawo!! I co ważne- w skupieniu na swojej twórczości  internet w telefonie nie kusił już tak bardzo . Byliśmy w fajnym świecie i ciekawej choć przypadkowej grupie mogąc podpatrywać swoje prace nawzajem. Był to dzień improwizacji, gliniany pył unosił się w powietrzu ale ja byłam Wami zachwycona. Mamy, babcie, tatusiowie pomagali swoim pociechom albo one im- patrzeć było bardzo miło…

W sobotę 14 grudnia o 12.00 pomalujemy nasze cudeńka. Proszę o zabranie 3 kolorów farb plakatowych, które macie w domu- czerwonej, żółtej, niebieskiej, małego pędzelka i talerzyka. Stworzymy własne palety barw. Te drugie zajęcia są również bezpłatne.  

                                                                                               
Po tym terminie zaczniemy już spotykać się z grupami regularnie.

Chętnych do poznawania nowych technik, sposobów pracy z gliną, tworzenia dekoracji, biżuterii, naczyń, uczestnictwa w wystawach i wielu innych działaniach zapraszam do zapisywania się na cykle zajęć. Pracownia ceramiki tworzy się już dla Was w klimatycznej pałacowej piwnicy- pod schodami.

O wszystkim chętnie opowiem: Iwona 601 723 490