Nawigacja

Aktualności
W czasie deszczu dzieci się …bawią!

Kolejny raz w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury pojawili się białostoccy animatorzy Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA by przez parę wakacyjnych tygodni prowadzić zajęcia dla dzieci w ramach „Wakacji w Pałacu”. Nikt na pewno  nie będzie się  nudził!
Państwo Joanna i Leszek Talipscy wprowadzają dzieci w świat kreatywnych gier, układanek, klocków…. Pierwsze zajęcia w Pałacu to zabawa  za pomocą klocków Plus-Plus .Ich prosty kształt, przywodzący na myśl dwa sąsiadujące znaki plus, daje nieograniczone możliwości tworzenia i jest doskonałym materiałem dla dziecięcej wyobraźni. Poprzez łączenie poszczególnych elementów można tworzyć zarówno płaskie, jak i trójwymiarowe konstrukcje, którym niepowtarzalnego charakteru dodają nietypowy kształt i żywe kolory pojedynczych komponentów.
  Zabawa klockami Plus-Plus w szerokim zakresie rozwija wyobraźnię młodych konstruktorów, ich kreatywność oraz pasję tworzenia. Pozytywnie wpływa również na zdolności manualne i zręczność .A także uczy cierpliwości, gdyż nie od razu powstanie wymarzone dzieło, trzeba nad nim trochę popracować, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt.