Nawigacja

Aktualności
Publikacje do nabycia

Z wielką przyjemnością informujemy, że Trzebiatowski Ośrodek Kultury oferuje wszystkim chętnym możliwość nabycia dwóch nowych publikacji.

Pierwszą z nich jest znany już Państwu przewodnik po Trzebiatowie „Odkryj Trzebiatów, słonica Hansken zaprasza!”, który doczekał się drugiego, poprawionego wydania, tym razem rozszerzonego o nowe informacje, które nie zmieściły się w pierwotnej wersji, m.in. o kościołach w Wyszkowie czy Kłodkowie, kaplicy w Ciećmierzu czy krzyżu pokutnym. To doskonała okazja, aby zapoznać się z historią naszego miasta, które od lat przyciąga tysiące turystów z całego kraju, jak i z zagranicy.

Drugą publikacją jest folder „Muzeum Pałacowe w Trzebiatowie”, który opisuje historie działającego od ponad 18 lat muzeum mieszczącego się w Pałacu nad Młynówką, a więc i zmiany jakie przeszło i jakie w przyszłości przechodzić będzie. 5 sierpnia 2000 r. uroczyście otwarta została Izba Regionalna „Nasz Dom”. Dziś po wielu latach również dzięki wspaniałym darczyńcom jesteśmy w stanie prowadzić prężnie rozwijające się muzeum i z dumą prezentować wystawy poświęcone naszemu regionowi.

Obie publikacje można nabyć w Pałacu po okazyjnych cenach:

– „Odkryj Trzebiatów, słonica Hansken zaprasza! – 10,00 zł

– „Muzeum Pałacowe w Trzebiatowie” – 5,00

Zapraszamy!