Nawigacja

Aktualności
Przedszkolaki poznają bibliotekę.

Grupa „Biedronki”(4 latki) z Przedszkola z ul. Waryńskiego w Trzebiatowie, wraz z Panią Moniką Kokańską i Danutą Hołub odwiedziła Oddział dla dzieci Biblioteki Publicznej im. Marii z Czartoryskich Wirtemberskiej.
Dzieci zapoznały się z zasadami korzystania ze  zbiorów biblioteki, bogatym księgozbiorem i jego podziałem na różnorodne działy (np: B-Baśnie, bajki, bajeczki, Z-opowiadania o zwierzętach).
Tu każdy odkryje coś dla siebie, tematyka jest wszechstronna,  propozycje i sugestie czytelników realizowane na są na bieżąco.
Bibliotekarka przedstawiła również  bogatą ofertę zajęć dla dzieci organizowanych przez Trzebiatowski Ośrodek Kultury. Przedszkolaki wysłuchały fragmentu książki pt; „Zbiór bajek o zwierzętach”, ponieważ październik to miesiąc, w którym szczególnie zwracamy uwagę na zwierzęta i ich potrzeby.
Po tak dużej ilości informacji bibliotecznych, dzieci otrzymały kolorowe zakładki, cukierki i karty zapisu, które należy wypełnić jeśli chce się być czytelnikiem pałacowej biblioteki.