Nawigacja

Aktualności
Piosenkarskie sukcesy.

W sobotę, 27 kwietnia 2019 r. w Gryfickim Domu Kultury odbyły się powiatowe eliminacje Przeglądu Piosenki Dziecięcej oraz Przeglądu Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych.
 Komisja, po wysłuchaniu wszystkich uczestników, dokonała oceny prezentacji konkursowych wg kryteriów: dobór repertuaru (wartości artystyczne utworów, ich dobór do możliwości wykonawczych uczestnika oraz wieku), interpretacja utworów, kultura słowa oraz ogólny wyraz artystyczny i wyróżniła kwalifikacją do eliminacji wojewódzkich oraz przyznała wyróżnienia miejscowe. Wśród nagrodzonych solistek znalazły się Laura i Urszula podopieczne Aleksandra Bogdanowa, na co dzień uczestniczki zajęć w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury.
1. Przegląd Piosenki Dziecięcej:
 w kategorii 10-12 lat kwalifikację do Przeglądu Wojewódzkiego otrzymały: Julia Modrzejewska (Gryficki Dom Kultury), Laura Domańska (Trzebiatowski Ośrodek Kultury), Ramona Sitarek (Zespół Szkół Publicznych w Karnicach)
2.Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych:
w kategorii 13-15 lat wyróżnienie miejscowe otrzymała: Urszula Zielińska (Trzebiatowski Ośrodek Kultury).
Laureaci eliminacji powiatowych będą reprezentować powiat gryficki w eliminacjach wojewódzkich.

Trzymamy kciuki za Laurę,  ale też pozostałym dziewczynom z „Bursztynek” życzymy sukcesów w dalszej piosenkarskiej karierze!