Nawigacja

Aktualności
Małe „Bursztynowe Nutki” rozdane!

1 czerwca, w Dniu Dziecka odbył się Mały Festiwal Piosenki „O Bursztynową Nutkę”, zorganizowany dla przedszkolaków z naszej gminy.

Jury w składzie: Anna Rzepecka, Renata Teresa Korek, Karolina Kurczewska przyznały miejsca i wyróżnienia
w kategorii 3-4 latki :
I miejsce -grupa  „Gumisie”,Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie  ul. Kilińskiego, „A jak pada deszcz”, opiekun: Anna Barczykowska.
II miejsce-Grupa „Biedronka”, Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie  ul. Waryńskiego ,„Tak bardzo się starałem”,opiekun: Monika Kokańska.
III miejsce-Grupa „Krasnale” ,Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie  ul. Kilińskiego, „Piłka Oli”, opiekun :Joanna Buch.
Wyróżnienie:Grupa „Pszczółki”,Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie  ul. Waryńskiego , „Pszczoła” , opiekun: Karolina Zielińska

w kategorii 5-6 lat:
I miejsce-Zespół „Skrzaty”,Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul.Waryńskiego , „Dobry dzień”, opiekun: Magdalena Jankowska, Katarzyna Dworzyńska- Bąk.
II miejsce-Grupa „Jeżyki”, Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul. Waryńskiego, „Deszczowy berek”, opiekun :Beata Ściesińska.
III miejsce-Roxana Bulik , Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul. Waryńskiego, „Do przedszkola” , opiekun: Magdalena Jankowska, Katarzyna Dworzyńska- Bąk.

Wyróżnienia:Liliana Gładysz ,Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul. Waryńskiego, „A ja rosnę i rosnę”, opiekun: Agnieszka Czyż,
Grupa „Smerfy” Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul. Kilińskiego , „Niewinne minki”, opiekun: Michalina Dzielińska,
Grupa „Tygryski”, Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul. Waryńskiego, „Już dużo wiem”, opiekun : Agnieszka Czyż,
Grupa „Kangurki”, Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie ul. Kilińskiego , „Słońce niech świeci”, opiekun: Agnieszka Michalczyk,

Jury przyznało również wyróżnienie dla Macieja Kawki z grupy „Smerfy”.

Była to pierwsza edycja Małego Festiwalu i podkreślić należy ogromne zaangażowanie i dobre przygotowanie dzieci. Już za rok wiele z nich stanie w szranki z innymi wykonawcami z całego regionu w Dziecięco- Młodzieżowym Festiwalu Piosenki  ” O Bursztynową Nutkę”. Wśród wykonawców pojawiły się prawdziwe talenty i będziemy na pewno jeszcze o nich słyszeć.
Gratulujemy wszystkim dzieciom i dużo radości życzymy w dniu ich święta!