Nawigacja

Aktualności
Mała książka –wielki człowiek. Zapraszamy dzieci do naszej biblioteki!

We wrześniu startuje w Bibliotece Publicznej im. Marii z Czartoryskich Wirtemberskiej przy Trzebiatowskim Ośrodku Kultury projekt pod nazwą „Mała książka –wielki człowiek”. Biblioteka to miejsce , gdzie rodzic wspólnie z dzieckiem może spędzić czas w sposób twórczy oraz przeżyć fantastyczną przygodę z wypożyczoną książką. A wszystko to za darmo!
W naszej bibliotece dla najmłodszych czytelników przygotowaliśmy prawdziwą gratkę . Czekają na was wyjątkowe prezenty w postaci WYPRAWKI CZYTELNICZEJ na dobry czytelniczy start. W wyprawce znajdują się książki dostosowane do potrzeb najmłodszego czytelnika, Karty Małego Czytelnika oraz broszury informacyjne dla rodziców. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany dyplomem.
Udział w projekcie jest bezpłatny . Jedynym warunkiem jest zapisanie dziecka do grona czytelników naszej biblioteki, do czego gorąco Państwa zachęcamy. Pamiętajmy: „ Biblioteka to dobre miejsce dla człowieka”.