Nawigacja

Aktualności
Legimi w trzebiatowskiej bibliotece!

Z wielką przyjemnością informujemy, że Biblioteka Publiczna im. Marii z Czartoryskich Wirtemberskiej w Trzebiatowie przystępuje do platformy „Legimi”. Oznacza to, że nasi czytelnicy otrzymują bezpłatny dostęp do 25 tysięcy książek w formie cyfrowej (e-booki), które można czytać na własnym tablecie, smartfonie, czytniku lub komputerze.

Misją „Legimi” jest dostarczanie najlepszych rozwiązań na rynku publikacji elektronicznych. Katalog dostępnych książek jest olbrzymi, znajdują się tam bestsellery i nowości wielu gatunków, m.in. kryminał, fantastyka, książki obyczajowe, literatura faktu, książki popularnonaukowe – zarówno dla dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Z cała pewnością każdy znajdzie coś dla siebie z ponad 25 tysięcy przeróżnych tytułów.

Aby uzyskać dostęp do „Legimi” należy udać się do biblioteki (Pałac w Trzebiatowie), założyć kartę biblioteczną i pozyskać od bibliotekarza unikatowy kod, który aktywuje się na stronie „Legimi”. Kod aktywuje się na okres 1 miesiąca i po tym czasie dostęp do serwisu wygasa, po czym ponownie można starać się o dostęp w bibliotece.

Ilość kodów ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy

Zapraszamy!