Nawigacja

Aktualności
Gwiazdy Święta Kaszy.ZAPRASZAMY!

M.JAY (Mariusz Jarosiński) to projekt przemyślany, projekt do słuchania i uczestniczenia w zabawie podczas koncertów artysty. W jego twórczości łączy nowoczesne elementy muzyki tanecznej z mocno dyskotekowym brzmieniem. M.JAY to wyjątkowa świeżość i eksplozja dźwięków. Zaistniał dzięki takim przebojom jak „Badabim Badabam” oraz „Nie Zwariować”. M.JAY w branży muzycznej robi duże zamieszanie. Po kilku latach codziennej, wytrwałej pracy nad warsztatem wokalnym narodził się w nim pomysł o nagraniu płyty. Przez cały ten okres pielęgnował w sobie upór, ambicje i marzenia – podawane zawsze na gorąco. Budzi się, gdy zapalają się światła na scenie, gdy trzyma mikrofon w dłoni czuje, że istnieje – właśnie dla tej chwili. To właśnie wtedy rozpościerają mu się skrzydła, na których jego publiczność wznosi się wraz z nim. Dla takich chwil, warto ponosić koszt wszelkich wyrzeczeń jakie niesie ze sobą życie estradowe. Wie, że jest we właściwym miejscu i o właściwej porze.

https://www.facebook.com/mjaymusic/

 Czytaj więcej na: http://disco-polo.info/zespol/disco-polo/mjay

 

SHAZZA ( Marlena Magdalena Pańkowska)– polska piosenkarka, przedstawicielka nurtu disco polo, muzyki pop i dance, kompozytorka i aktorka. Znana z takich przebojów jak „Baiao Bongo”, „Bierz co chcesz”, „Egipskie noce” i „Tak bardzo zakochani”. Zdobywczyni czterech złotych płyt i dwóch platynowych, do 2007 sprzedała w Polsce ponad dwa i pół miliona albumów.
Od kilku edycji jest także jurorem w muzycznym talent show Disco Star w Polo TV.
Shazza koncertowała niemal w każdym zakątku kraju, zarówno w małych  miasteczkach,  jak i  dużych  miastach, a także na świecie – w Stanach Zjednoczonych (Chicago, New York, Detroit, Phoenix) w Kanadzie (Toronto, Ottawa, Gisby ) oraz w Europie Grecja, Austria, Czechy.

 W 2017 roku Shazza obchodziła jubileusz 25 lat pracy artystycznej.

 

https://www.facebook.com/Shazza-676959409003272/

https://www.shazza.com.pl/

 

 

 

SARSA (Marta Markiewicz) – autorka muzyki i tekstów, grająca na pianinie i ukulele, laureatka wielu konkursów muzycznych w tym, dwukrotnie Skoda Auto Muzyka, Bałtyk Festiwal, Niemen non stop. Udział w wielu projektach muzycznych pozwolił jej wykształcić indywidualny styl szlachetnego, tanecznego popu. Sarsa wywodzi się z muzyki alternatywnej – zaczynała z zespołem grającym alternatywnego rocka:FLUKTUA, potem grała ze składem Sarsa Parilla. Angażowała się również w projekty muzyczne: TakloopNie, czy duety z Krzysztofem Kiljańskim i zespołem Ostprausters, z kolei we współpracy polsko-fińskiej stworzyła nagrodzony przez radiową Trójkę utwór: Emma nuci Organic. Sarsa wydała płytę, która już po dwóch miesiącach uzyskała status złota a utwór Naucz Mnie stał się diamentowym singlem. Sarsa na płycie połączyła swoje alternatywne korzenie z szeroko pojętą muzyką mainstream’ową. Już dziś porównywana jest jej droga muzyczna i charakterystyka do takich wokalistek jak Sia, Tove lo.

Pasję muzyczną łączy ze swoim wykształceniem i pracą zawodową muzykoterapeuty m.in. z dziećmi upośledzonymi, czy relaksując pacjentów u stomatologa m.in. autorską techniką terapii akustyczno-wibracyjnej. Obecnie prowadzi badania do przewodu doktorskiego z zakresu muzykoterapii. Sarsa prowadzi również działalność kamertonoterapii z jednostkami indywidualnymi. Dodatkowo, co jakiś czas udziela się przy warsztatach muzycznych starając się motywować młodych ludzi do twórczości własnej.

Potrzebę tworzenia wyraża również w autorskich projektach ubrań FakeFashion by Sarsa inspirowanych naturalnymi częstotliwościami muzycznymi.

Chce robić to, co kocha i móc dzielić się tym z ludźmi, dlatego w śpiewie zawsze stara się dawać ekstremalnie osobisty i emocjonalny przekaz.

Nagrody:

Platynowa Płyta Dla Albumu ,,ZAPOMNIJ MI”

Platynowa Płyta Dla Singla „Zapomnij Mi”

Diamentowa Płyta Dla Singla „NAUCZ MNIE”

Złota Płyta Dla Singla „INDIANA”

Ponad 60 MLN Wyświetleń na YouTube

Ponad 3 MLN odtworzeń na SPOTIFY

Radiowy Przebój Roku – Polsat Superhit Festiwal 2016

Cyfrowa Piosenka Roku – Polsat Superhit Festiwal 2016

SUPERJEDYNKA – Super Artysta w Sieci 53 KFPP OPOLE 2016

Najlepszy Hit 2015 ESKA MUSIC AWARDS 2015

Przebój 25-lecia RADIA ZET

'Famka 2015′ w kategorii Wokalistka Roku

Dwukrotna Wygrana Konkursu RADIOWEJ TRÓJKI 'SKODA AUTO MUZYKA’ wraz z zespolem FLUKTUA oraz projektem Emma Nuci Organic

 

https://www.facebook.com/sarsamarkiewiczofficial/