Nawigacja

Aktualności
Galeria Jednego Obrazu- Mariola Klucznik.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do obejrzenia prac Pani Marioli Klucznik.
Tak jak co roku miesiąc maj zarezerwowany jest na prezentacje twórczości podopiecznych PSONI.
W tym roku również nie mogło jej zabraknąć!
W Galerii Jednego Obrazu, tym razem mieszczącej się w holu głównym, odwiedzając Bibliotekę, zobaczyć można prace Pani Marioli Klucznik uczestniczki Warsztatu Terapii Zajęciowej Trzebiatów.

Mariola Klucznik
Niewysoka, szczupła brunetka o niebieskich oczach w których bezustannie tli się ciekawość świata. Jako nastolatka uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego od nowa uczyła się chodzić, mówić, pisać, liczyć. Mimo długiej rehabilitacji żadna z tych czynności nie wróciła w pełni i Mariola jest osobą niepełnosprawną. Na zajęcia do WTZ uczęszcza od 1997 roku. Przysposabiała się do pracy w każdej pracowni, ale najbardziej odpowiada jej pracownia plastyczna. Tu w pełni realizuje własne pomysły artystyczne i pomysły terapeuty zajęciowego, ale ponad wszystko lubi malować obrazy. Mimo sukcesów dalej bywa niepewna swoich wizji i często domaga się oceny kolejnych etapów w swoich pracach. Jest bardzo pracowita i sumienna. Bywa również bardzo uparta i nigdy się nie poddaje. Problemy z wypowiadaniem swoich myśli ją denerwują, ale nie odsuwa się od ludzi, lubi brać udział w spotkaniach towarzyskich i jako jedna z ostatnich schodzi z parkietu. Trudności w poruszaniu się dość mocno ograniczają jej samodzielność, ale nie są w stanie jej powstrzymać przed udziałem w wycieczkach. Wręcz domaga się udziału we wszystkich eskapadach bez względu na to czy trzeba wejść po schodach na wysoką wieżę czy iść górskim szlakiem. Jak każda kobieta lubi zakupy, piękne ciuchy i pachnące kosmetyki. Marzy o fajnym chłopaku, z którym mogłaby iść przez życie. Chciałaby spróbować pełnej samodzielności i od kilku lat stara się o mieszkanie w Trzebiatowie. Na razie mieszka z mamą i bratem w małej po pegeerowskiej wsi Roby.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do obejrzenia prac Pani Marioli Klucznik.Tak jak co roku miesiąc maj zarezerwowany jest na prezentacje twórczości podopiecznych PSONI. W tym roku również nie mogło jej zabraknąć!W Galerii Jednego Obrazu, tym razem mieszczącej się w holu głównym, odwiedzając Bibliotekę, zobaczyć można prace Pani Marioli Klucznik uczestniczki Warsztatu Terapii Zajęciowej Trzebiatów.Mariola KlucznikNiewysoka, szczupła brunetka o niebieskich oczach w których bezustannie tli się ciekawość świata. Jako nastolatka uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego od nowa uczyła się chodzić, mówić, pisać, liczyć. Mimo długiej rehabilitacji żadna z tych czynności nie wróciła w pełni i Mariola jest osobą niepełnosprawną. Na zajęcia do WTZ uczęszcza od 1997 roku. Przysposabiała się do pracy w każdej pracowni, ale najbardziej odpowiada jej pracownia plastyczna. Tu w pełni realizuje własne pomysły artystyczne i pomysły terapeuty zajęciowego, ale ponad wszystko lubi malować obrazy. Mimo sukcesów dalej bywa niepewna swoich wizji i często domaga się oceny kolejnych etapów w swoich pracach. Jest bardzo pracowita i sumienna. Bywa również bardzo uparta i nigdy się nie poddaje. Problemy z wypowiadaniem swoich myśli ją denerwują, ale nie odsuwa się od ludzi, lubi brać udział w spotkaniach towarzyskich i jako jedna z ostatnich schodzi z parkietu. Trudności w poruszaniu się dość mocno ograniczają jej samodzielność, ale nie są w stanie jej powstrzymać przed udziałem w wycieczkach. Wręcz domaga się udziału we wszystkich eskapadach bez względu na to czy trzeba wejść po schodach na wysoką wieżę czy iść górskim szlakiem. Jak każda kobieta lubi zakupy, piękne ciuchy i pachnące kosmetyki. Marzy o fajnym chłopaku, z którym mogłaby iść przez życie. Chciałaby spróbować pełnej samodzielności i od kilku lat stara się o mieszkanie w Trzebiatowie. Na razie mieszka z mamą i bratem w małej po pegeerowskiej wsi Roby. ,

Opublikowany przez Trzebiatowski Ośrodek Kultury Pałac Wtorek, 12 maja 2020